bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Instrukcja korzystania z BIP


BIP - oznacza Biuletyn Informacji Publicznej, utworzony na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1764 ze zm.) oraz rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. z 2007 r. Nr 10, poz. 68).


PODMIOT - Po lewej stronie u góry stale znajduje się nazwa i logo dysponenta niniejszej strony BIP.


MENU - Informacje udostępnione w BIP są pogrupowane tematycznie. Wykaz grup tematycznych stanowi menu przedmiotowe i znajduje się po lewej stronie ekranu. Należy kursorem wskazać poszukiwany temat i potwierdzić kliknięciem.


REDAKCJA - Na każdej stronie BIP wyświetlana jest informacja, kto jest redaktorem treści oglądanej strony oraz kiedy dokonano ostatniej modyfikacji oglądanej strony.


WYSZUKIWARKA - W lewej, górnej części ekranu każdej strony BIP znajduje się moduł wyszukujący tzn. element oprogramowania umożliwiający znalezienie stron z poszukiwanymi informacjami. W okienko należy wpisać poszukiwane hasło i potwierdzić kliknięciem na przycisku wyszukiwania (ikonka dwóch strzałek).Opublikował: Marek Bińkowski
Publikacja dnia: 03.12.2017
Podpisał: Marek Bińkowski
Dokument z dnia: 24.10.2012
Dokument oglądany razy: 1 387